ZAWODNICY ZAKWALIFIKOWANI DO FINAŁU OOM 2022

Poniżej znajduje się lista Zawodników konkurencji skoki przez przeszkody z regionu IV Wielkopolska, którzy zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2022 (więcej…)

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI 2022 W SKOKACH – PODSUMOWANIE

Martin Rozynek (KJ Profil Piła) został mistrzem Wielkopolski w skokach przez przeszkody. Drugie miejsce w rywalizacji seniorów zdobył Arkadiusz Fimmel (KJ Fimmel Team), a trzecie Maksymilian Wechta (KJ Wechta Rosnówko). (więcej…)

WZJ Rekordowe Mistrzostwa

REKORDOWE MISTRZOSTWA

W pierwszy weekend czerwca na hipodromie Stadniny Koni w Racocie odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody. Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie. (więcej…)

Wielkopolski Związek Jeździecki

ZAWODY UJEŻDŻENIOWE – ZACZNIJMY OD DZIECI!

Słowa te skierowane są przede wszystkim do trenerów, instruktorów i rodziców, którzy dziećmi się zajmują i chcieliby je wprowadzić w magiczny świat sportu jeździeckiego.  (więcej…)

ZR i ZT W WOLTYŻERCE – 2.04.2022, HIPODROM WOLA – RELACJA

Sezon startów w Woltyżerce w tym roku rozpoczął się 2 kwietnia 2022 w Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom-Wola w Poznaniu, kiedy to firma VISAVIS zorganizowała bardzo widowiskowe zawody w jeździeckie w tej dyscyplinie sportowej. (więcej…)