Wielkopolski Związek Jeździecki

SZKOLENIE SKOKOWE Z CHRISTIANEM HESSEM

UWAGA! Zawodnicy KADRY WOJEWÓDZKIEJ WZJ oraz deklarujących udział w HMP 2023 w kategoriach: Młodzik na duzym koniu, Junior młodszy na dużym koniu, Junior na dużym koniu, Junior młodszy na kucu Dbis/D. (więcej…)

Komunikat.

ORGANIZACJA ZAWODÓW ZT i ZR w 2024

Wielkopolski Związek Jeździecki informuje o możliwości zgłaszania wniosków o organizację Zawodów Regionalnych i Towarzyskich w roku 2024. (więcej…)

SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW W WKKW

SREBRNY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW W WKKW Podczas międzynarodowych zawodów STRZEGOM AUTUMN SHOW 2023 odbywały się również Mistrzostwa Polski Seniorów w wkkw, w których srebrny medal wywalczył Paweł Warszawski ze Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko na klaczy Lucinda Ex Ani 4 (więcej…)

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W UJEŻDŻENIU

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI W UJEŻDŻENIU Alicja Hadryś (KJ Liljówka Stęszewko) Mistrzynią Wielkopolski w Ujeżdżeniu. Na miejscu drugim Małgorzata Kuś (SJ Baborówko), a na trzecim – Marta Lis (Olmet-OstSped). (więcej…)

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI

PODSUMOWANIE MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI Rozynek zwycięża w Panattoni Mistrzostwach Wielkopolski w Skokach przez Przeszkody Martin Rozynek (KJ Profil Piła) obronił tytuł mistrza Wielkopolski w skokach przez przeszkody. Drugie miejsce w Racocie zdobył Dawid Skiba (KJ Agro Handel Śrem), a trzecie Alicja Maślana (SKJ Leśna Podkowa). (więcej…)

BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW WKKW – KUCE

BRĄZOWY MEDAL MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW WKKW - KUCE Miło Nam poinformować iż zawodniczka z wielkopolskiego KJ Ranczo Kołata Zofia Kamińska na wałachu Pasjonata Amigo wywalczyła w Bogusławicach brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików WKKW na kucach. (więcej…)