„Celem Kadry Wielkopolskiej jest reprezentowanie regionu na zawodach regionalnych i ogólnopolskich. Skład KW ustalany jest na wniosek trenera koordynatora, akceptowany przez Przewodniczącego Komisji Sportowej i zatwierdzany przez Zarząd.”

Regulamin Kadry WZJ

KADRA NA ROK 2022

MŁODZIK (2010-2014)

Lp.Imię, Nazwisko, RocznikKlub
1Liliana Brzykcy 11Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
2Zofia Chrostowska 11BPK
3Zofia Cicha 13BPK
4Wiktoria Cwalina 11Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
5Adriana Czarnecka 12Klub Jeździecki Jolly Jumper
6Helena Gola 10Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
7Adam Goszczyński 10Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events Poznań
8Michalina Jach 10Klub Jeździecki Herkules Wapno
9Zofia Kamińska 11Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
10Lila Kulesza 12Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
11Eliza Leonhard 10Klub Jeździecki "Hufnal" Ostrów Wlkp.
12Liwia Nowak 10Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo w Lesznie
13Agata Przybyła 11Klub Sportowy Sydow Riding Team
14Marcel Soforek 10Klub Jeździecki Sokół Damasławek
15Zofia Wierucka 11RIO GRANDE Krosinko
16Maria Wierucka 12RIO GRANDE Krosinko

JUNIOR MŁODSZY (2007-2010)

Lp.Imię, Nazwisko, RocznikKlub
1Nikola Antkowiak 08RIO GRANDE Krosinko
2Daria Fediow 08Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
3Julia Ganowska 08Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
4Weronika Kamińska 09Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
5Hanna Karwowska 09Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus Kaczyna
6Jagoda Kierznowska 07Klub Jeździecki Sokół Damasławek
7Antonina Kucharska 08Klub Jeździecki Jolly Jumper
8Karolina Kwiatkowska 08Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
9Nadia Lehmann 09Lehmann Sport Horses Sp. z o.o.
10Amelia Lewkowicz 08Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
11Zofia Michalska 07Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
12Olga Patecka 08Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
13Barbara Piontek 08RIO GRANDE Krosinko
14Zuzanna Przybylska 09BPK
15Natalia Przybyła 09Klub Sportowy Sydow Riding Team
16Julianna Przybyła 09Ludowy Klub Sportowy Cwał Poznań
17Nel Skotarczak 09Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
18Nell Sówka 08Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
19Nina Sućko 08Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events Poznań
20Laura Walicka 08Ludowy Klub Sportowy "Sokół" - Sekcja Jeździecka Kunowo

JUNIOR (2004-2007)

Lp.Imię, Nazwisko, RocznikKlub
1Julianna Bajońska 06Klub Sportowy Sydow Riding Team
2Nina Hilker 04Klub Jeździecki Raduszyn
3Helena Król 06Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
4Nikola Panarowicz 06Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn
5Anastazja Solarz 05Klub Jeździecki Megal Skrzatusz
6Marianna Stawicka 06Klub Jeździecki Fimmel Team
7Olga Styła 06RIO GRANDE Krosinko
8Natalia Sydow 05Klub Sportowy Sydow Riding Team
9Julia Szymańska 05Klub Jeździecki Sokół Damasławek
10Olga Tuliszkiewicz 06Klub Jeździecki Sokół Damasławek
11Aleksandra Wypchło 05Klub Jeździecki HEAA
12Taja Zoll 07RIO GRANDE Krosinko

MŁODZIEŻOWIEC (2001-2003)

Lp.Imię, Nazwisko, RocznikKlub
1Julia Biskup 03Klub Jeździecki Liljówka
2Natalia Głębowska 03Klub Jeździecki Raduszyn
3Maja Hendrys 03Klub Jeździecki Fimmel Team
4Karolina Heydel 03RIO GRANDE Krosinko
5Alicja Michalska 03Klub Jeździecki Raduszyn
6Dominika Siudzińska 03Jeździecki Uczniowski Klub Sportowy Abakus Kaczyna
7Agnieszka Słodzinka 03Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn

KADRY NA ROK 2021

KADRA WOJEWÓDZKA SKOKI

Lp.Imię, NazwiskoKlubKategoria
1Julia BiskupKlub Jeździecki LiljówkaJunior
2Wiktoria CwalinaKlub Jeździecki Podkowa GruszczynMłodzik
3Julia GanowskaKlub Jeździecki Podkowa GruszczynJunior Młodszy
4Zuzanna GrygierStowarzyszenie Klub Sportowy Jumping EventsJunior Młodszy
5Kornelia JuraszKlub Jeździecki Podkowa GruszczynJunior Młodszy
6Radosław KierznowskiKlub Jeździecki Sokół DamasławekJunior Młodszy
7Anna KorzeniewskaStowarzyszenie InterhorseJunior
8Luna KowalonekJeździecki Uczniowski Klub Sportowy AbakusJunior Młodszy
9Nadia LehmannLehmann Sport Horses Sp. z o.o.Junior Młodszy
10Matylda MalepszyKlub Jeździecki Agro-HandelJunior
11Maja NagłaStowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia ADAMUSMłodzik
12Helena PiontekRIO GRANDE KrosinkoJunior Młodszy
13Aleksandra Pliem-PerkaStowarzyszenie Klub Sportowy Jumping EventsJunior Młodszy
14Martyna Pliem-PerkaStowarzyszenie Klub Sportowy Jumping EventsJunior Młodszy
15Zuzanna PrzybylskaJeździecki Uczniowski Klub Sportowy AbakusJunior Młodszy
16Natalia PrzybyłaKlub Sportowy Sydow Riding TeamJunior Młodszy
17Olaf RynowieckiKlub Jeździecki Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp.Junior Młodszy
18Nel SkotarczakKlub Jeździecki Podkowa GruszczynJunior Młodszy
19Kornelia SmuraStowarzyszenie Klub Sportowy Jumping EventsJunior
20Natalia SydowKlub Sportowy Sydow Riding TeamJunior
21Zuzanna StróżyńskaKlub Jeździecki Centrum Hipiki JaszkowoMłodzik
22Olga TuliszkiewiczKlub Jeździecki Sokół DamasławekJunior Młodszy
23Zofia WieruckaRIO GRANDE KrosinkoMłodzik

KADRA WOJEWÓDZKA UJEŻDŻENIE

Lp.Imię, NazwiskoKlubKategoria
1Julia AntkowiakRIO GRANDE KrosinkoJunior
2Melania BerdyszakKlub Jeździecki LiljówkaJunior Młodszy
3Natalia GłębowskaKlub Jeździecki RaduszynJunior
4Nina HilkerKlub Jeździecki RaduszynJunior
5Hanna KarwowskaJeździecki Uczniowski Klub Sportowy AbakusJunior Młodszy
6Jolanta KóskaKlub Jeździecki Agro-HandelJunior Młodszy
7Lila KuleszaKlub Jeździecki Podkowa GruszczynMłodzik
8Ada Leszczyńska
9Alicja MichalskaKlub Jeździecki RaduszynJunior
10Dominika SiudzińskaJeździecki Uczniowski Klub Sportowy AbakusJunior
11Taja ZollRIO GRANDE KrosinkoJunior Młodszy