Dużymi sukcesami wielkopolskich skoczków zakończył się finał i całe rozgrywki Polskiej Ligi Jeździeckiej 2021.
Zawody Finałowe PLJ odbyły się w mijającym tygodniu w Sopocie.

W najbardziej prestiżowej kategorii złotej po zajęciu drugiego miejsca na klaczy Elastiqua w finałowym Grand Prix złoto zdobył Arkadiusz Fimmel z Fimmel Team Komorniki. Prowadzący po półfinałach Maksymilian Wechta z KJ Wechta Rosnówko, jadąc na Londonie nie ustrzegł się błędu w finale ale i tak w klasyfikacji końcowej zajął 2 miejsce.
W kategorii srebrnej mistrzem sezonu został Andrzej Głoskowski z KJ Agro Handel Śrem. W finale był na Wersie był trzeci.
Życiowy sukces odniosła Anna Piwońska z KJ Profil Piła, która okazała się najlepsza w kategorii brązowej PLJ 2021.
W rozgrywanego w ramach PLJ finału Drużynowego Pucharu Polski przystąpiły cztery najlepsze ekipy sezonu. Wygrała Fimmel Team w składzie: Marianna Stawicka na Frapancie (0), Maja Hendrys na Nirvaro (1) i Arkadiusz Fimmel na Electric Lady (4). To dało temu klubowi awans na miejsce drugie w klasyfikacji końcowej DPP.

Fot: Ola Ziętak – oficjalny fotograf finału PLJ.