Wielkopolski Związek Jeździecki z przyjemnością zaprasza wszystkich miłośników ujeżdżenia na Mistrzostwa Wielkopolski, które odbędą się w Stadninie Koni Racot w dniach 2-3 października 2021.

Imprezie tej, rozgrywanej w pięciu kategoriach wiekowych, towarzyszyć będą dwa równie wielkie wydarzenia.

Pierwszym z nich jest Finał Pucharu Wielkopolski, do którego punkty zawodnicy zbierali w trakcie 6 eliminacji w Raduszynie, Racocie, Krosinku, Baborówku i Łopuchowie.

Drugim – finał nowej Ligi o nazwie Św. Jerzy Polski Zachodniej, która powstała z inicjatywy naszego WZJ, lecz terytorialnie obejmuje cztery województwa: dolnośląskie, zachodniopomorskie, lubuskie i wielkopolskie. W jej ramach eliminacje rozgrywane były na terenie wszystkich wymienionych związków regionalnych, a wyniki ujmowane we wspólnym rankingu prowadzącym do finałowego barażu, który w tym roku odbędzie się właśnie w Racocie. Sportowy program zapowiada się więc niezwykle atrakcyjnie i z pewnością nie zabraknie w nim  rywalizacji oraz pozytywnych emocji, jakie zawsze niesie ze sobą to wspaniałe, wspólne  święto regionalnego- i makroregionalnego – ujeżdżenia!

Propozycje: https://wzjpoznan.pl/wp-content/uploads/2021/09/MWlkp-A-02-03.10.2021-Racot.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *