UWAGA! Zawodnicy KADRY WOJEWÓDZKIEJ WZJ i nie tylko

Wielkopolski Związek Jeździecki zaprasza na zgrupowanie dla Wielkopolskiej Młodzieży pod okiem Christiana Hessa oraz Karoliny Mazurek.
To już kolejne szkolenie organizowane z funduszy “Wechta & Friends Charity Auction” oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego, ale PIERWSZE TAKIE W NOWEJ FORMULE GDZIE PODCZAS TRENINGÓW BĘDZIE DWÓCH znakomitych TRENERÓW.
Wydarzenie odbędzie się na terenie pięknego Racotu w dniach 29.05-1.06.2024.
Młodzież szkolić będzie medalistka Mistrzostw Polski w Ujeżdżeniu Karola Mazurek, która przygotuje ich i przekaże pod czujne oko znakomitej klasy jeźdźca i trenera Christiana Hessa.
Filmowe wspomnienia zrealizuje Filip Lewicki 🙂

Zgłoszenia par prosimy nadsyłać na adres mailowy: biuro@wzjpoznan.pl do dnia 20 maja 2024 r. z krótkim opisem do czego się przygotowują.

Szkolenie adresowane jest do PAR sportowych przygotowujących się w sezonie 2024 do konkretnych imprez mistrzowskich w odpowiedniej kategorii wiekowej. Dla celów selekcyjnych przyjęto następujący system kwalifikacji-weryfikacji:
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski i OOM
Puchar Polski kat. Jun. Mł.  na DK, kuce C, Dbis
Mistrzostwa Wielkopolski Jun. na DK, Mł. na DK,
PARY aplikujące o przyjęcie na szkolenie  nie muszą być członkami Kadry Wojewódzkiej ale muszą posiadać aktualną licencję WZJ/PZJ zarówno dla osoby, jak i konia oraz zobowiązani są wskazać imprezę, do której przygotowują się na zgłoszonym na zgrupowanie koniu.
Prosimy o dokładne (imię, nazwisko zawodnika, imię konia i wskazanie imprezy), przemyślane zgłoszenia.

Liczba miejsc ograniczona. Selekcja dokonana zostanie komisyjnie na podstawie kryteriów ustalonych przez Zarząd WZJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *