REKORDOWE MISTRZOSTWA

W pierwszy weekend czerwca na hipodromie Stadniny Koni w Racocie odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody. Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie. Organizatorzy: Stadnina Koni Racot, Klub Jeździecki Wechta i Racocki Klub Jeździecki dokładają wszelkich starań, ażeby Mistrzostwa Wlkp. miały niespotykaną dotąd oprawę i poziom sportowy. Zawodnicy rywalizować będą na malowniczo położonym między stajniami nowoczesnym (system Ebbe&Flut) parkurze w Racocie.

Absolutnie rekordowa będzie pula nagród, która wynosi 97.000 złotych, z czego 50.000 przypada na Seniorów.

„Takie starania organizatorów oraz dopasowany do międzynarodowego kalendarza termin dają Nam gwarancję, że w Mistrzostwach wśród licznej rzeszy zawodników pojawią się jeźdźcy należący nie tylko do polskiej ale i europejskiej czołówki, a takich mamy w wielkopolskich klubach wielu. Liczymy też na udział sporej grupy młodzieży. W stosunku do poprzednich lat dołączyliśmy kategorię Dzieci na dużych koniach i dodatkową kategorię kucy. Zupełną nowością jest kierowana do amatorów kategoria Open. Tu na wysokości zadania stanęli organizatorzy największych imprez międzynarodowych. Dla najlepszych zawodników Open czekają pakiety startowe na Cavaliadę Amateur Tour, Elite Tour 4 Foulee i CSI* Baborówko – powiedział Prezes WZJ Szymon Tarant.”
Nad wysokim poziomem rywalizacji sportowej czuwać będzie Gospodarz Toru Bartosz Skrzypczyk, który niespełna miesiąc temu uzyskał międzynarodowe uprawnienia.

PROPOZYCJE ZAWODÓW MWLKP SKOKI 2022

Zgłoszenia przez panel https://zawodykonne.com/zawody/85/700

Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *