MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY ROZPOCZĘTE!

Na hipodromie Stadniny Koni Racot w czwartkowe popołudnie rozpoczęły się Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody, rozgrywane pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

„Piękne miejsce, doskonałe warunki i dużo dobrych zawodników. M.in. Jarek Skrzyczyński, Dawid Skiba, Łukasz Wasilewski czy Maks Wechta bardzo poważnie potraktowali ten występ, więc robią nam się tu nie tylko mistrzostwa regionu, ale i małe mistrzostwa Polski” – powiedział utytułowany zawodnik KJ Agro-Handel Śrem) Mściwoj Kiecoń.

Łącznie do udziału w zawodach, które potrwają do niedzieli, zgłosiło się 166 zawodników z 275 końmi, w tym zarówno doświadczeni zawodnicy, jak i rokujący juniorzy. Pula nagród absolutnie rekordowa – wynosi blisko 100 tys. zł.

Organizatorami są: Racocki Klub Jeździecki, Wielkopolski Związek Jeździecki i Klub Jeździecki Wechta. Inicjatorem i głównym sponsorem jest firma Wechta, a partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Patronat medialny nad imprezą objął „Horse&Business Magazine”.

Wstęp na mistrzostwa jest bezpłatny i niebiletowany. Przebieg rywalizacji można śledzić w kanałach social media, a wyniki TUTAJ.

FB: Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody

IG: Mistrzostwa Wielkopolski w skokach przez przeszkody

Foto: @chmielewskafoto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *