STRZEMIĘ W STRZEMIĘ - Z PASJĄ DO JEŹDZIECTWA

Hodowla koni i jeździectwo w Wielkopolsce mają długą tradycję, a obecnie należymy do wiodących regionów w Polsce. To na naszym terenie działa ponad 100 klubów jeździeckich KLUBY, a w zawodach startuje blisko tysiąc licencjonowanych zawodników ZAWODNICY. Co roku odbywa się ponad 100 oficjalnych zawodów jeździeckich, w tym renomowane międzynarodowe imprezy, jak Cavaliada i 4Foulee w Poznaniu, Festiwal Jeździecki Baborówko czy CSI Olsza KALENDARZ organizowane są liczne cykliczne wydarzenia jak  Mistrzostwa Wielkopolski, Puchar Wielkopolski czy Wielkopolski Talent Roku WYDARZENIA.

Te liczby to tylko wierzchołek góry lodowej. Poza sportem wyczynowym jeździectwo w Wielkopolsce to olbrzymia społeczność ludzi z pasją, którzy startują w zawodach towarzyskich i klubowych, jeżdżą konno rekreacyjnie, uczestniczą w pokazach, kibicują podczas zawodów, czy po prostu kochają konie.

Właśnie tak szeroką grupę koniarzy zamierzamy zjednoczyć wokół Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego. Strona Konna Wielkopolska ma być platformą informacyjną zarówno dla zainteresowanych sportem, jak i tych którzy chcą wiedzieć, gdzie można w Wielkopolsce pojeździć konno czy być świadkiem ciekawego wydarzenia jeździeckiego MAPA.

Poza wyczerpującym zestawem funkcjonalności związanych z wykupieniem licencji OPŁATY, kalendarzem czy systemem szkolenia młodzieży chcemy stworzyć tu bazę sportowych i rekreacyjnych ośrodków jeździeckich oraz przekazywać informacje o wszystkim, co interesuje prawdziwych koniarzy z Wielkopolski.

Witamy na oficjalnej stronie Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego i zapraszamy do aktywnego współdziałania w jeździeckiej społeczności Wielkopolski!

NA KOŃ!

MAPA KONNEJ WIELKOPOLSKI

Budujmy bazę wiedzy o Konnej Wielkopolsce. Korzystamy z informacji znajdujących się w sieci internetowej i tworzymy mapę. Jeśli dane o Twoim ośrodku lub innym miejscu związanym z jeździectwem są niepoprawne / nieaktualne / niepełne – poinformuj nas o tym, prześlij poprawne informacje na adres marketing@wzjpoznan.pl