Dużymi sukcesami Wielkopolan zakończyły się tegoroczne Halowe Mistrzostwa i Halowy Puchar Polski Dzieci i Młodzieży w skokach, które odbyły się w miniony weekend w Sopocie.

Wielkopolscy zawodnicy zaprezentowali bardzo dobrą formę przywożąc 10 medali.
Vice Mistrzyniami Polski w gr. D zostały zawodniczki KJ Podkowa Gruszczyn, Julia Ganowska na Tiffany zdobyła srebrny medal, natomiast Nell Sówka i Ben Gun medal brązowy.
Mistrzynią Polski Młodzików na Dużych Koniach została Nadia Lehmann z Lehmann Sport Horses Sp. z o.o. na klaczy Silver Star, natomiast Vice Mistrzynią Polski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach i srebrny medal uzyskała Marianna Stawicka i Frapant z KJ Fimmel Team oraz II Vice Mistrzynią Polski  i brązowy medal wywalczyła Julianna Bajońska i Lolita Van Avermaet ze Stowarzyszenia Rodan Club.
Sukcesy Wielkopolska odniosła również wśród dzieci startujących we wszystkich kategoriach Halowego Pucharu Polski.
W najmłodszej grupie A0 srebrny medal przypadł amazonce Adrianie Czarneckiej z KJ Jolly Jumper na wałachu Wincenty.
W grupie A1 po złoto sięgnęła Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn na S-Piorun, natomiast po srebro koleżanka klubowa Liliana Brzykcy i Leon.
W grupie C na najwyższym miejscu podium stanęła zawodniczka KJ Sokół Damasławek Jagoda Kierznowska i Nando Super, a w grupie D-bis srebro zdobyła Olga Patecka na Boco an Mhuileann z KJ Ranczo Kołata.
Gratulujemy serdecznie medalistom oraz wszystkim naszym reprezentantom, rodzicom, trenerom i wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesów zawodników.
fot. Aleksandra Ziętak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *