IV DZIEŃ OTWARTY WIELKIEJ KONNEJ KADRY o Profilu Ujeżdżeniowym

Komisja Szkolenia Wielkopolskiego Związku Jeździeckiego serdecznie zaprasza na  „IV DZIEŃ OTWARTY WIELKIEJ KONNEJ KADRY”. Będzie to spotkanie dedykowane dresażystom z Wielkopolski (zaawansowanym, członkom Kadry Wojewódzkiej jak i początkującym) zainteresowanym ujeżdżeniem.

Szkolenie składać się będzie z 2 modułów (jest możliwość zapisania się tylko na jeden z nich)

– części teoretycznej – której temat przewodni to tworzenie i prawidłowe jeżdżenie programów dowolnych do muzyki (na mniej i bardziej zaawansowanych poziomach)

– części treningowej poświęconej indywidualnemu szkoleniu z zakresie odpowiadającym potrzebom uczestnika.

Część teoretyczną “Freestyle Bez Tajemnic” poprowadzi niezwykle doświadczony i ceniony sędzia ujeżdżenia (a zarazem trener, były zawodnik i hodowca)  p . Jerzy Łukomski, który w przystępny sposób wyjaśni, jakich błędów unikać budując program dowolny do muzyki i na co zwracać szczególną uwagę, żeby zyskać pozytywny odbiór ze strony oceniających program arbitrów (uczestnicy mogą przynieść nagrania swoich przejazdów do analizy i skonsultować się pod względem ich ewentualnego udoskonalenia),

Część praktyczną, w której odbędą się półgodzinne indywidualne sesje treningowe, poprowadzi zespół sędziowsko-szkoleniowy – Jerzy Łukomski i Liliana Jachimowicz, który będzie starał się pomóc rozwiązać problemy dosiadowe i techniczne uczestników na różnych poziomach zaawansowania, a także odpowie na wszelkie pytania dotyczące uprawiania ujeżdżenia.

Czas i miejsce: 15 maja 2022 (niedziela) godz.12.00, KJ Liljówka Stęszewko

Prowadzący:

  1. Jerzy Łukomski
  2. Liliana Jachimowicz
  3. Członkowie Zarządu WZJ oraz Komisji Szkolenia i Komisji Ujeżdżenia

Zgłoszenia do 11 maja 2022 na maila: biuro@wzjpoznan.pl (w treści zgłoszenia prosimy podać imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek, klub, ewentualne osiągnięcia, klasę sportową lub odznakę).

Szkolenie i bufet kawowy na miejscu bezpłatnie, boks dla konia płatny 100 zł, płatne na konto WZJ – informację o ewentualnym zamówieniu boksu proszę podać przy zgłoszeniu

Pytania organizacyjne można kierować do Liliany Jachimowicz – 604 917 250

Dokładny harmonogram i godziny przyjazdu podamy po zamknięciu zgłoszeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name *