5 MEDALI W UJEŻDŻENIU DLA WIELKOPOLSKI
W rozegranych w Michałowicach w dniach 2-5.12.2021 roku Halowych Mistrzostwach i Halowym Pucharze Polski reprezentantki Wielkopolski zdobyły aż 5 medali!

Do tego sukcesu przyczyniły się przede wszystkim najmłodsze kategorie. W Halowych Mistrzostwach Polski Dzieci na Dużych Koniach medal srebrny zdobyła utytułowana Taja Zoll z KJ Rio Grande Krosinko na 7-letnim I`m a Dreamer VH Bloemenhof (225,315%), a medal brązowy – debiutująca Julianna Przybyła z LKS Cwał Poznań na 25-letniej klaczy Franchesca (219,010%). Ta 12-letnia zaledwie zawodniczka na koniu Foton zdobyła również medal srebrny w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików na Dużych Koniach (206,459%).
Dwa brązowe medale zdobyła multimedalistka  Wiktoria Cwalina z KJ Podkowa Gruszczyn: w Halowych Mistrzostwach Polski Młodzików na Kucach na koniu Lexus (208,365%) i w Halowym Pucharze Polski Młodzików na Kucach na koniu Szogun (230,750%).
W tej najmłodszej kategorii o włos od medalu znalazła się Zosia Chrostowska na Pepe (223,500%), która zajęła miejsce 4, natomiast Lila Kulesza na Jowiszu uplasowała się na m. 10.
Dobrze pokazała się liczna grupa wielkopolskich juniorek: Taja Zoll na Blacky zajęła m. 7, Alicja Michalska na Tin-Roko m.9, Natalia Głębowska na Queeny 87  m.11  i Anastazja Solarz na Muskarze  m.13.
W HPP Seniorów, rozgrywanym na poziomie Małej Rundy, Wielkopolskę reprezentowała Anna Śledzik na Donatelli, która ostatecznie zajęła m. 16.

Wszystkim naszym zawodniczkom składamy gorące gratulacje i życzymy sukcesów w nadchodzącym sezonie!